Turniej Mikołajkowy bez Holty

W sobotni wieczór na „Arenie Częstochowa”, gdzie rozegrany zostanie Turniej Mikołajkowy, nie zobaczymy Rune Holty. Norweg z polskim paszportem mimo chęci nie będzie mógł wystartować w tych zawodach.

„Rune Holta bardzo chciał wystartować w Turnieju Mikołajkowym w Częstochowie. Zresztą zawsze z chęcią prezentował się wspaniałej częstochowskiej publiczności. Żadnej roli nie odegrały tu pieniądze. Przypomnę, iż w ubiegłym roku Rune bez żadnych problemów wziął udział w charytatywnej imprezie o Puchar Gorących Serc, gdzie wystąpił za darmo. Na przeszkodzie startu w Turnieju Mikołajkowym stanęła natomiast operacja jego kontuzjowanej ręki. W najbliższy czwartek zawodnik podpisze kontrakt na starty w lidze polskiej, natomiast dzień później uda się na zabieg operacyjny do Norwegii. Gdyby nie operacja, Rune na pewno wystąpiłby w sobotniej imprezie. Przy okazji chciałem poinformować wszystkich kibiców, że Holta zadeklarował, iż weźmie udział w drugiej edycji Turnieju Mikołajkowego.” – mówi menadżer zawodnika, Robert Gęsiarz.

Miejsce „Ryśka” w sobotniej imprezie miał zająć Peter Ljung. Jednak jego również nie zobaczymy na torze przy ul. Olsztyńskiej 79 – „Peter Ljung podobnie, jak Rune Holta z chęcią pojawi się na drugiej edycji turnieju, którego organizatorem jest stowarzyszenie CKM Włókniarz” – dodał na zakończenie Robert Gęsiarz.

źródło: ckmwlokniarz.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *