Czas na play-off

Po krótkiej przerwie III liga wkracza w decydującą fazę. W sobotę o 12 w Dobrodzieniu TYTAN zagra pierwszy mecz o awans do II ligi.

Drużyny zagrają do 2 zwycięstw, a wygrany z serii zmierzy się ze zwycięzcą drugiej pary. Wygrana finału strefy opolsko-śląskiej zapewni awans do II ligi. To właśnie jest celem częstochowian, którzy postarają się wygrać już pierwsze starcie serii. Zadanie może wcale nie być łatwe. Start Dobrodzień to mocna drużyna, w której główną rolę odgrywa doskonale znany Michał Cieśla. „Ogór” przez cały sezon był liderem zespołu prowadzonego przez częstochowskiego trenera, Piotra Foltyna. Oprócz lokalnych akcentów towarzyszącym pojedynkom Startu i TYTANa nie można zlekceważyć reszty rywali. Bardzo ważnym elementem drużyny Startu jest także Rafał Deszczyk. Środkowy, który nie imponuje wzrostem w sobotę zagra w Meczu Gwiazd III ligi opolskiej. W drużynie Północy nie zabrakło oczywiście miejsca dla Michała Cieśli, a poprowadzi ją Piotr Foltyn.

Częstochowę i Dobrodzień dzieli niespełna 60 kilometrów. Wszystkich chętnych serdecznei zapraszamy na mecz do Dobrodzienia. Sobota (1.III) godz. 12.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *