Gapiński: „Muszę jeszcze rozgryźć drugi łuk”

Tomasz Gapiński jest nowym nabytkiem Złomrexu Włókniarza Częstochowa. Na grudniowej konferencji prasowej przyznał, że chciałby odbudować formę startując we Włókniarzu.

Jak na razie występy w barwach częstochowskich „Lwów” układają się po myśli zawodnika. W sparingowych spotkaniach z Unią Tarnów i RKM-em Rybnik obok Nickiego Pedersena i Sebastiana Ułamka był liderem zespołu.

„Kilkanaście razy tu startowałem, ale cały czas podpatruję Sebastiana Ułamka, Sławka Drabika i Nicki Pedersena. Mam jeszcze problemy z pokonywaniem drugiego łuku, ale liczę, że jeszcze trzy-cztery treningi i wszystko będzie w porządku” – powiedział popularny „Gapa”.

Jak mówi zawodnik, kolejny test mecz Włókniarz rozegra 26. marca. Wtedy „Lwy” udadzą się do Rybnika, by przeprowadzić sparingową potyczkę z miejscowym RKM-em. Ponadto w przyszły weekend odbędą się dwa sparingi pomiędzy drużyną spod Jasnej Góry, a Atlasem Wrocław. W spotkaniach tych Gapiński powinien wystąpić. Oprócz niego w składzie częstochowian na pojedynki z ekipą ze stolicy Dolnego Śląska znaleźć się mają m.in. Greg Hancock, Lee Richardson i Nicki Pedersen.

źródło: gazeta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *