Marian Kardas odchodzi!

W dniu wczorajszym, po decyzji Zarządu Klubu Marian Kardas podał się do dymisji i nie jest już trenerem drużyny SPS AZS Politechnika Częstochowska, występującej w I lidze kobiet. Jako przyczynę zwolnienia szkoleniowca podano słabą postawę w lidze.

Kardas swoją szokującą decyzję ogłosił zawodniczkom przed wieczornym treningiem. Siatkarki zareagowały na tę wiadomość wielkim zdziwieniem oraz płaczem. Były już trener poinformował również, że do dyspozycji zespołu, a przede wszystkim nowego szkoleniowca pozostają jego dotychczasowi asystenci: trenerka odnowy biologicznej – Olha Romaniv, statystyk – Szymon Szlendak oraz kierownik drużyny – Jacek Grzanka.

Obecny na treningu przedstawiciel Zarządu, Pan Rajmund Cieniewicz zapowiedział, że najbliższy trening oraz poniedziałkowe zajęcia na siłowni prowadzić będzie wykładowca WF na Politechnice Częstochowskiej – trener Andrzej Żeleźniak. Natomiast podczas sobotniego spotkania w Bełchatowie do roli I trenera powróci Dyrektor Sportowy – Jan Majkusiak.

źródło: www.sps.pcz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *