Mecz na szczycie

To będzie spotkanie, które zadecyduje o tym, która drużyna przystąpi do fazy play-off z 1.miejsca w lidze. We wtorek o 18 w sali IV LO im. Sienkiewicza AZS WSZ podejmować będzie drużynę OSiR-u Kłobuck.

Aktualnym liderem Ligi Okręgowej jest drużyna z Kłobucka, która jednak rozegrała jeden mecz więcej. WSZ prawdopodobnie upora się ze Sportowcem w meczu zaległym tak więc OSiR swojej szansy na wygranie rundy zasadniczej będzie musiał poszukać we wtorkowym meczu. W I rundzie w Kłobucku górą byli goście wygrywając wówczas 91:76. Także i w jutrzejszym meczu faworytem będzie AZS WSZ. Wyrównany i doświadczony skład przegrał w tym roku zaledwie raz z PPP i jest głównym faworytem do zwycięstwa w całych rozgrywkach. Rywale za sprawą świetnie grających Marcina Sawickiego i Rafała Nowaka dotrzymują jednak dzielnie kroku i są jedyną drużyną, która może zagrozić dominacji WSZ w rundzie zasadniczej.

Mecz zapowiada się niezwykle emocjonująco i zapraszamy wszystkich fanów koszykówki. Sala IV LO im. Sienkiewicza w Częstochowie, wtorek (4.III) godzina 18.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *