Raków zagra z Chrobrym

W zimowej scenerii przyjdzie jutro zagrać piłkarzom Rakowa pierwszy wyjazdowy mecz tej wiosny. Rywalem będzie drużyna Chrobrego Głogów, która dobrze rozpoczęła rundę rewanżową.

Przed tygodniem Chrobry pokonał na wyjeździe sąsiadujący z nim w tabeli zespół Skalnika Gracze. Kibice z Głogowa liczą, że Wielka Sobota przyniesie im kolejne zwycięstwo i 3 punkty, ale wszyscy zdają sobie sprawę, że to Raków będzie faworytem tego spotkania. Nasi piłkarze powinni jednak zagrać lepiej niż w ostatniej kolejce z Orłem Ząbkowice. Chrobry mocno przebudował skład zimą i trener Tomasz Trznadel zrobi wszystko by odrobić prawie dziesięciopunktową stratę do strefy gwarantującej utrzymanie. Drużyna Roberta Olbińskiego potrzebuje 3 punktów przed arcyważnym pojedynkiem ze Stilonem Gorzów.

W sobotę w Głogowie zabraknie kibiców Rakowa bowiem z powodu remontu stadionu mecz zostanie rozegrany na boisku treningowym, a kibice przyjezdni nie zostaną wpuszczeni. Doping z pewnością pomógł by naszym piłkarzom, ale miejmy nadzieję, że także bez niego uda im się przywieźć 3 punkty do Częstochowy.

Zestaw par 17 kolejki:

20 marca
Koszarawa Żywiec – Gawin Królewska Wola 0:0
22 marca
Pogoń Świebodzin – Rozwój Katowice
GKP Gorzów Wielkopolski – Skalnik Gracze
Chrobry Głogów – Raków Częstochowa godz. 15:30
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Polonia Słubice
Arka Nowa Sól – Unia Kunice
Miedź Legnica – Walka Makoszowy
MKS Kluczbork – Lechia Zielona Góra

Zapraszamy do Typera Piłki Nożnej – Wiosna 2008

Dla najlepszych czekają nagrody
Szarfy Reprezentacji Polski !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *