Test-mecze z Wrocławiem

Jutrzejszy sparing we Wrocławiu, z tamtejszym Atlasem, będzie jednym z ostatnich sprawdzianów dla zawodników Złomrexu Włókniarza Częstochowa przed, zbliżającym się wielkimi krokami, niedzielnym pojedynkiem 1. kolejki Speedway Ekstraligi z Unią Leszno.

Na to spotkanie trener gości – Piotr Żyto – awizował najsliniejszy skład. Wystartować mają bowiem liderzy Włókniarza: Nicki Pedersen oraz Greg Hancock. Ponadto w częstochowskim zespole zobaczymy Sebastiana Ułamka, który spisał się bardzo dobrze we wczorajszym turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, zajmując najniższy stopien podium. Na pewno o dobry wynik starać sie będzie też Tomasz Gapiński. Trudno z kolei, na chwilę obecną, określić można start Lee Richardsona. Anglik co prawda dobre występy notuje w Anglii, ale we wczorajszym, jubileuszowym, turnieju Grzegorza Walaska w Zielonej Górze pojechał słabo, plasując się na 12. pozycji.

Nie znany jest natomiast awizowany skład WTS-u Atlasa Wrocław na test-mecz z Włókniarzem. Wiadomo jedynie, że nie powinno zabraknąć Daniela Jeleniewskiego i Tomasza Jędrzejaka. Pierwszy będzie chciał zapewne zrehabilitować się za fatalny występ w Kryterium Asów w Bydgoszczy. Drugi zaś udanie spisał się zarówno w memoriale im. Alfreda Smoczyka w Lesznie, jak i bydgoskiej imprezie. Z pewnością więc będzie stanowił siłę drużyny gospodarzy.

Rewanżowe spotkanie odbędzie się w najbliższą środę.

Awizowany skład Złomrexu Włókniarza:
1. Greg Hancock
2. Tomasz Gapiński
3. Sebastian Ułamek
4. Lee Richardson
5. Nicki Pedersen
6. Mateusz Szczepaniak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *