„Włókniarze” w turniejach indywidualnych

Ze zmiennym szczęściem startowali zawodnicy Włókniarza w zawodach indywidualnych. W VII edycji turnieju o puchar Prezydenta miasta Ostrowa wystąpiło dwóch zawodników CKM-m: Nicki Pedersen i Sebastian Ułamek. Ten pierwszy wygrał cały turniej, zdobywając komplet 15 punktów i wygrywając bieg upamiętniający rosyjskiego żużlowca Rifa Saitgariejewa. Ułamek zajął 3 miejsce z dorobkiem 11 punktów.

Tomasz Gollob został królem bydgoskiego „owalu”, wygrywając Kryterium Asów. Sławomir Drabik-legenda częstochowskiego Speedwaya ostatecznie zajął dość odległe 13 miejsce i przy swoim nazwisku zapisał 4 punkty. W turnieju 15-lecia startów Grzegorza Walaska wystąpili dwaj zawodnicy Włókniarza: Lee Richardson i Tomasz Gapiński. Richardson zdobył 5 punktów w całych zawodach, a popularny „Gapa’ na swoim koncie zapisał 7 oczek.