23 kolejka spotkań o Mistrzostwo IV Ligi. Najciekawiej w Babienicy

W najbliższą sobotę 26 kwietnia, zostanie rozegrana 23 seria spotkań o Mistrzostwo IV Ligi. Najciekawiej powinno być w Babienicy, gdzie miejscowy Orzeł i zarazem wicelider tabeli, będzie podejmował częstochowską Victorię.

Podopieczni trenera Mirosława Smyły, mowa tutaj o gospodarzach z meczu na mecz grają co raz lepiej. W dotychczasowych spotkaniach na wiosnę, zdobyli 16 punktów na 18, remisując tylko z Ruchem Radzionków! a resztę meczy wygrywając! Częstochowianie natomiast zajmują szóste miejsce i do swojego sobotniego rywala tracą aż siedem punktów! Podopiecznych trenerów: Sebastiana Synoradzkiego i Rafała Kuczery, czeka więc ciężki bój o punkty na bardzo trudnym terenie w Babienicy. Przypomnijmy, będą to także derby regionu częstochowskiego a jak wiadomo, derby rządzą się swoimi prawami.

A co u innych naszych przedstawicieli na czwartoligowym szczeblu? Częstochowianie z Sabinowskiej, swój mecz zagrają na własnym boisku. Ich przeciwnikiem będzie, zajmująca odległą bo aż 14 pozycję Slavia Ruda Śląska i tu w tym meczu faworytem, powinni być podopieczni Jacka Macińskiego. MKS Myszków podejmować będzie Zagłębiaka Dąbrowa Górnicza, Sparta Lubliniec zagra u siebie z Sarmacją Będzin, natomiast Zieloni Żarki swój mecz rozegrają w Mysłowickiej dzielnicy Wesoła, gdzie spotkają się z tamtejszym Górnikiem. Wszystkie mecze rozpoczną się o godzinie 17.00.

Zestaw par 23.kolejki spotkań:

MKS Myszków- Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Milenium Wojkowice-Źródło Kromołów
ŁTS Łabędy-Ruch Radzionków
GKS Tychy- Górnik MK Katowice
Górnik Wesoła-Zieloni Żarki
Sparta Lubliniec- Sarmacja Będzin
KS Częstochowa- Slavia Ruda Śląska
Orzeł Babienica- Victoria Częstochowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *