Jutro mecz o wszystko!

Już jutro, o godzinie 18:00 w hali Politechnik trzeci mecz barażowy I ligi siatkówki kobiet. SPS AZS Politechnika Częstochowska podejmować będzie Chemika Police, jeśli wygra – przedłuża swoje szanse na zachowanie statusu pierwszoligowca.

Pierwsze dwa spotkania podopieczne Janusza Majkusiaka rozegrały w Policach. Niestety w oby dwóch zdołały wygrać zaledwie po jednym secie. Policzanki sprytnie wykorzystywały słabsze punkty naszej drużyny. Zarówno w sobotnim, jak i niedzielnym meczu słabiej niż zwykle zagrały częstochowskie przyjmujące: Dorota Malinowska oraz Edyta Węcławek. Poniżej swojego poziomu zaprezentowały się również środkowe bloku: Urszula Jędrys-Szynkiel oraz Aleksandra Król. Dobrze natomiast wprowadziła się do gry nowa rozgrywająca, Ewa Wajda, która tylko w Marzenie Nieczyporowskiej mogła szukać lidera drużyny. Jednak zawodniczki SPS-u nie zamierzają poddawać się i jak zapowiadają – walczyć będą do ostatniego gwizdka sędziego.

Okazja do odrobienia strat z ubiegło tygodniowego wyjazdu nadarza się już jutro i ewentualnie w niedzielę. Sobotni mecz może okazać się najważniejszym w mijającym sezonie i dlatego właśnie siatkarki liczą na częstochowskich Kibiców. Zarząd Klubu wyszedł na przeciw oczekiwaniom fanów i podjął decyzje o nie pobieraniu opłat za wejściówki od kobiet i grup zorganizowanych. Również Klub Kibica Politechniki Częstochowskiej szykuje dodatkową oprawę meczową. Tak więc zapowiadają się nie lada emocje, których nie można opuścić.

Dla kibiców, którzy nie będą mogli się pojawić w hali – Radio Jasna Góra 100,6 FM przeprowadzi bezpośrednią relację na swojej antenie!

Początek sobotniego meczu o godzinie 18:00, w razie wygranej naszego zespołu mecz niedzielni odbędzie się o godzinie 13:00. Serdecznie zapraszamy!

źródło: www.sps.pcz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *