Pomóż częstochowskim rugbistom! Nie zwlekaj, kup cegiełkę!

Jeśli kiedykolwiek chcieliście Państwo wspomóc nasze inicjatywy, ale nie było ku temu właściwej okazji to teraz nadarza się wyśmienita szansa!

Budżet jakim dysponuje obecnie sekcja został w głównej mierze przeznaczony na zabezpieczenie udziału drużyny w rozgrywkach ligowych. W trosce jednak o jak najlepsze warunki treningowe i zapewnienie, zwłaszcza najmłodszym trenującym z nami adeptom, bezpiecznych warunków podjęliśmy starania których efektem ma być uzupełnienie klubowego wyposażenia w profesjonalny wałek do ćwiczenia szarży.

Do wszystkich ludzi, którzy przychylnym okiem patrzą na działania Naszego Klubu i leży im na sercu dalszy rozwój rugby w Częstochowie, wychodzimy z propozycją zakupu cegiełki o wartości 20 zł. Całość pieniędzy zgromadzonych w ten sposób zostanie przeznaczona na zakup wałka treningowego, którego całkowity koszt zakupu wynosi 410 zł. Wszyscy darczyńcy, bez względu czy będą to osoby fizyczne czy prawne, zostaną wymienieni w specjalnych podziękowaniach na stronie internetowej Klubu, otrzymają klubowy certyfikat potwierdzający zakup cegiełki, oraz zostaną przyjęte w poczet Klubu w charakterze członka wspierającego.

Serdecznie zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy!
W sprawie zakupu cegiełki należy kontaktować się z Prezesem Klubu Mateuszem Nowakiem poprzez:
telefon: (0) 510-120-388
e-mail: klub@rcc.czest.pl

Wałek do ćwiczenia szarży:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *