W Ekstralidze Kobiet.ISD Gol jedzie do Konina.

Już w najbliższy weekend, 5 i 6 kwietnia zostanie rozegrana 13 kolejka spotkań w ramach rozgrywek o mistrzostwo Polski w Ekstralidze kobiet w piłce nożnej.

Częstochowski przedstawiciel, drużyna ISD Gola Częstochowa wyjeżdża na arcytrudny i bardzo ważny mecz do Konina, gdzie spotka się z tamtejszym Medykiem. Drużyna gospodyń, z wysokiego „C” rozpoczęła rundę wiosenną w rozgrywkach Ekstraligi Kobiet. Obecnie zajmuje 2 miejsce w tabeli rozgrywek, mając tyle samo punktów co prowadząca ekipa AZS-u Wrocław. Przy czym warto tutaj wspomnieć, że drużyna Wrocławska ma jedno spotkanie rozegrane mniej.

W pierwszej kolejce rundy rewanżowej pokonała w Raciborzu, tamtejszą Unię aż 6:2 a tydzień później także na boisku rywala, tym razem w Sosnowcu pokonała Czarnych w stosunku 5:0.

Natomiast ISD Gol Częstochowa, srebrna jedenastka z poprzedniego sezonu, rundę rewanżową rozpoczęła w „kratkę”. Najpierw w pierwszej kolejce spotkań na wiosnę wygrała w Białymstoku z AZS-em PWSZ 4:0 by tydzień później ulec na stadionie przy Limanowskiego (tam swoje mecze rozgrywa ISD Gol) sąsiadkom z tabeli drużynie RTP Unii Racibórz 0:1.

Tak było jesienią 2007 roku:

ISD Gol Częstochowa – Medyk Konin 2:3
Agnieszka Winczo – 74 min, Patrycja Jackowska -85 min—Agata Tarczyńska – 26, 70 min, Agata Mańczyńska – 44 min.

W pozostałych meczach 13 kolejki spotkań:
AZS PWSZ Biała Podlaska – KKS Czarni Sosnowiec
RTP Unia Racibórz – AZS Wrocław
KKPK Medyk Konin – ISD Gol Częstochowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *