Wynik na żywo: Polonia Słubice – Raków Częstochowa !

Polonia Słubice

4:1

Raków Częstochowa

30 sek: groźny strzał Grzegorza Skwary na bramkę Polonistów

14′ utrzymuje się wynik bezbramkowy, choć przewagę narazie osiągneli Słubiczanie, bowiem mieli w tym czasie ok 4 rzutów rożnych na bramkę strzeżoną przez Grzegorza Cyrulińskiego

22′ utrzymuje się wciąż wynik bezbramkowy z przewagą Polonii, gospodarze atakują i wprowadzają chaos w szeregi częstochowian. Raków atakuje sporadycznie.

25′ Raków mial dużo szczęścia, bowiem po strzale Gwinejczyka Ousmane Sylli piłka wylądowała na poprzeczce bramki strzeżonej przez Grzegorza Cyrulińskiego, gospodarze są cały czas stroną przeważającą.

28′ Damian Sołtysik minął dwóch rywali i oddał strzal, po czym bramkarz zdołał „sparować” piłkę na rzut rożny, korner dla Rakowa po którym gospodarze zażegnali niebezpieczeństwo

35′ strzał z zza pola karnego na bramkę Rakowa, Grzegorz Cyruliński odbija piłkę na poprzeczkę, częstochowianie moga mówić o sporym szczęściu,że futbolówka nie wpadła do bramki.

45′ GOOOOLLLLLL!! Gol do szatni! Bramkę do szatni dla Rakowa, strzela Damian Sołtysik! Asystował popularny „Paker”, czyli Grzegorz Skwara! Częstochowianie prowadzą! Zaraz po tej bramce sędzia zagwizdał przerwę!

Po pierwszej połowie, po zdecydowanej przewadze gospodarzy, to Raków pokazał,że jest bardziej dojrzalszą drużyną. Chcąc strzelać bramki i wygrywać mecze, trzeba próbować. Tak Raków zagrał. Strzelił bramkę i się cieszmy, bo to Słubiczanie byli bliscy gola.

Trwa przerwa.

Właśnie rozpoczęła się druga część spotkania.

50′ Wynik wciąż bez zmian, atakują gospodarze ale bezskutecznie.

63′ Gospodarze wkońcu dopięli swego. Gol wyrównujący, ale jeszcze jest ok 26 minut do końca regulaminowego czasu gry i wszystko może się zdarzyć.

66′ gol dla Polonii Słubice, strzelcem gola Gwinejczyk Ousmane Sylla, niestety przegrywamy.

85′ żółty kartonik dla zawodnika gospodarzy za symulowanie rzutu karnego.

86′ kolejny gol dla Polonii, strzelcem bramki Gwinejczyk Ousmane Sylla

90′ kolejny gol dla Polonii, strzelcem ponownie Ousmane Sylla po minięciu obrońców Rakowa, z 6 metra wpakował pilkę do bramki.

Koniec meczu.

Raków w drugiej połowie zagrał bardzo słabo. Popełnił mnóstwo błędów praktycznie w każdej formacji, od obrony po napad. Polonia natomiast na drugą część spotkania wyszła bardzo zmotywowana i praktycznie każda jej akcja zakończona była zdobyciem bramki. Cóż taki jest sport, ktoś musi wygrać,ktoś musi przegrać. Po meczu piłkarze Rakowa podeszli do kibiców częstochowskich i podziękowali im za doping i mimo trudów podróży zawitali do Słubic. Następny mecz Raków, tym razem na Limanowskiego w najbliższą środę o godzinie 16.30 będzie podejmował już zdegradowaną do czwartej ligi, KP Unię Kunice Żary.

Polonia Słubice – Raków Częstochowa 4:1 (0:1)
0:1 Sołtysik 45′
1:1 Trepka 63′ s
2:1 Kosman 66′