Zmiany organizacyjne na „Arenie Częstochowa”

Jak informuje oficjalna strona Złomrexu Włókniarza, w porównaniu do sezonu 2007, na „Arenie Częstochowa”, doszło do kilku zmian organizacyjnych, które prezentujemy poniżej.

– Każdy bilet będzie posiadał unikalny kod kreskowy, który zostanie zarejestrowany przy bramie wejściowej stadionu. Wejściówka, która została zarejestrowana w systemie nie może zostać użyta po raz drugi. W przypadku, gdy kibic będzie chciał opuścić teren stadionu podczas trwania spotkania i ponownie wrócić na trybuny musi tuż po zejściu z korony udać się do bocznej bramy wjazdowej przy ulicy Olsztyńskiej

– Dzieci do lat 7 wchodzące na stadion z rodzicem muszą posiadać tzw. „bilet bezpłatny”, który zostanie zarejestrowany w systemie. Można go odebrać w kasie podczas zakupu innych wejściówek lub po okazaniu ważnego biletu u ochroniarza przed wejściem na stadion.

– Posiadacze karnetów, którzy chcą zaopatrzyć się w program zawodów nie muszą czekać w kolejkach. Program będzie można zakupić przy wejściu głównym na koronę (za wieżyczką sędziego). Przypominamy, że do karnetu złotego program zawodów jest darmowy.

źródło: ckmwlokniarz.pl/inf. własna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *