ISD Gol Częstochowa w półfinale Pucharu Polski!

Podopieczne trenera Zbigniewa Ormańczyka, piłkarki ISD Gol Częstochowa w środowe popołudnie rozegrały mecz w ramach półfinału Pucharu Polski. W dalekiej Białej Podlaskiej, pokonały aktualnego ligowego rywala, tamtejszy AZS PWSZ 1:0.Złotego gola dla częstochowianek, zdobyła Aleksandra Jędrak w 70 minucie spotkania!

Ciekawostką niech będzie fakt, iż w bramce częstochowianek wystąpiła przez całe 90 minut gry, zawodniczka z pola, Joanna Skaszczyk! Zachowała ona czyste konto! Napewno to życiowy sukces tej piłkarki i jakieś tam przetarcie. Zawodniczka ta z konieczności wystąpiła w bramce ISD Gola, ponieważ jedna nominalna bramkarka ISD Gola ma kontuzję a druga pojechała na zgrupowanie Reprezentacji Polski.

30.04.2008 Biała Podlaska: Półfinał Pucharu Polski Kobiet:
AZS PWSZ Biała Podlaska- ISD Gol Częstochowa 0:1
bramka dla częstochowianek: Aleksandra Jędrak- 70′

Skład ISD Gola Częstochowa
ISD Gol: Skaszczyk – Mika, Gibek, Pioruńska, Słaboń, Winczo, Uchanst (88. Brajlich), Stobba, Oracz, Otrębska, Jędrak (90. Sukiennik).

Rywalem drużyny ISD Gola Częstochowa w półfinale Pucharu Polski kobiet będzie drużyna Medyka Konin. Ten mecz zaplanowano na środę 14 maja. W drugim półfinale, spotkają się rezerwy Medyka Konin z Unią Racibórz. Ten mecz także zostanie rozegrany 14 maja.