Kebab Częstochowa CUP – wyższa pula nagród pieniężnych!

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem turniejem Kebab Częstochowa CUP (17 maja, start o godz. 10.00), organizatorzy imprezy, podjęli decyzje o zwiększeniu nagród pieniężnych do łącznej kwoty 6750 PLN! Są to obecnie najlepiej opłacane zawody, w których może wziąć udział każdy, w naszym kraju!

Wszyscy tenisiści stołowy zgłoszeni do turnieju będą zaczynali swój udział od eliminacji grupowych (przy dużej ilości zawodników, czterech bądź ośmiu pingpongistów będzie już rozstawionych w turnieju głównym). Każdy zagra minimum cztery gry!

Kebab Częstochowa CUP będzie przeprowadzony systemem grupowo-pucharowym. Dwóch najlepszych zawodników awansuje do turnieju głównego, pozostali (przegrani) do turnieju pocieszenia. W turnieju głównym walczymy o miejsca 1-4 premiowane nagrodami pieniężnymi, natomiast w turnieju pocieszenia walka będzie się toczyć do samego końca o miejsca 5-8 (najlepsze czwórka turnieju pocieszenia). Przegrani z turnieju głównego, którzy nie zdołają awansować do półfinałów, mają jeszcze szansę zająć piąte miejsce w imprezie, grając od odpowiedniej fazy zawodów w turnieju pocieszenia.

Miejsce:
Hala Sportowo – Widowiskowa „Polonia”, Częstochowa, ul. Dekabrystów 43.

Uczestnictwo:
W zawodach mogą brać udział zarówno zawodnicy zrzeszeni grający na co dzień w Polsce i zagranicą, jak i amatorzy nie posiadający licencji.

Kategoria:
Open (kobiety + mężczyźni).

Harmonogram turnieju:
godz. 10.00 – rozpoczęcie eliminacji,
godz. 13.45 – uroczyste otwarcie,
godz. 14.00 – start turnieju głównego,
godz. 18.00 – zakończenie zawodów.

Nagrody:
Dla trzech najlepszych zawodników rzeźby sportowe + dla ośmiu najlepszych nagrody pieniężne, z następującym podziałem:
1. miejsce – 3000 PLN
2. miejsce – 1500 PLN
3. miejsce – 750 PLN
4. miejsce – 500 PLN
5. miejsce – 400 PLN
6. miejsce – 300 PLN
7. miejsce – 200 PLN
8. miejsce – 100 PLN

źródło: pingpong.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *