Kolejne nieudane transfery…

Po tym, jak częstochowski AZS opuścili Krzysztof Gierczyński, Marcin Wika, Paweł Woicki, Piotr Gacek i Robert Szczerbaniuk, dość głośno mówiło się o przyjściu Guillermo Falasci, Piotra Gruszki czy Dejana Bojovića. Jak jednak się okazuje, żaden z tych transferów nie doszedł do skutku.

Falasca przyznał, że klub z Częstochowy nie zadeklarował mu na tyle poważnej oferty, by mógł się nią zainteresować. Bojović natomiast, na łamach serwisu siatka.org, powiedział – „Gdy okazało się, że Guillermo Falasca nie przyjdzie do Częstochowy, działacze zainteresowali się mną. Ostatecznie jednak, zmienili zdanie. Wczoraj poinformowali mojego menagera, że nie są zainteresowani moją osobą.”

Reprezentant Serbii żałuje ostatecznej decyzji częstochowskich działaczy, ponieważ wielokrotnie wspominał, że z wielką chęcią wzmocniłby szeregi polskiego zespołu – „Szkoda, że się nie udało z Częstochową. Mam jednak kilka innych propozycji, więc nie boję się, że zostanę na lodzie. Na razie nic więcej nie mogę powiedzieć. W przyszłym tygodniu podpiszę kontrakt ze swoim nowym klubem.”

źródło: siatka.org

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *