Przed 25.kolejką w czwartej lidze. Orzeł „wyląduje” na Sabinowskiej.

Już w najbliższą środę, 7 maja zostanie rozegrana 25 seria spotkań o Mistrzostwo czwartej ligi w grupie pierwszej. Najciekawiej z racji emocji sportowych powinno być na stadionie przy Sabinowskiej, gdzie podopieczni trenera Jacka Macińskiego będą podejmować rewelację rozgrywek, drużynę Orła Babienica.


Częstochowianie obecnie zajmują ósmą lokatę i mają na swoim koncie 36 punktów, natomiast zespół Orła Babienica jest aktualnie na trzecim miejscu w tabeli z dorobkiem 49 punktów i aż o 13 wyprzedza ekipę KS-u Częstochowa. Wydaje się, patrząc na tabelę i osiągane do tej pory wyniki sportowe obu drużyn, że faworytem środowej potyczki powinni być zawodnicy z Babienicy. Są to również derby regionu częstochowskiego a więc mecze derbowe rządzą się swoimi prawami i w tym przypadku każdy wynik jest możliwy.

Natomiast z racji emocji stricte sportowych , ciekawie powinno być w Myszkowie gdzie MKS Myszków będzie podejmował drużynę aktualnego wicelidera tabeli, Ruch Radzionków, mającego jeszcze szansę na wyprzedzenie na koniec sezonu liderów z Tych. Tutaj zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest zespół gości.

Drugim meczem derbowym będzie pojedynek Sparty Lubliniec z częstochowską Victorią. Inny nasz przedstawiciel z regionu, Zieloni Żarki udają się do gliwickiej dzielnicy Łabędy na pojedynek z tamtejszym ŁTS-em.

Program spotkań 25.kolejki o Mistrzostwo czwartej ligi, grupy pierwszej: Wszystkie mecze powinny rozpocząć się o godzinie 17.00.

Źródło Kromołów- Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
MKS Myszków- Ruch Radzionków
Milenium Wojkowice- Górnik MK Katowice
LTS Łabędy Gliwice- Zieloni Żarki
GKS Tychy- Sarmacja Będzin
Górnik Wesoła Mysłowice- Slavia Ruda Śląska
Sparta Lubliniec- Victoria Częstochowa
KS Częstochowa- Orzeł Babienica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *