Przed 27.kolejką w IV Lidze. Sobota pod znakiem derbów.

W zbliżającą się sobotę 17 maja zostanie rozegrana 27 seria spotkań o Mistrzostwo czwartej ligi w grupie pierwszej. Ta kolejka będzie wyjątkowa, ponieważ fani futbolu w wydaniu czwartoligowym będą świadkami podwójnych derbów w regionie częstochowskim.

Pierwsze z nich odbędą się w Myszkowie, gdzie podopieczni trenera Andrzeja Wróblewskiego będą podejmować drużynę Zielonych Żarek. Meczowi temu będzie sprzyjał jeszcze dodatkowy smaczek, jakim jest rywalizacja bramkarzy obydwu ekip. W drużynie z Myszkowa bramki strzeże Damian Politański, natomiast bramkarzem Zielonych Żarek jest Michał Bruś. Obaj Panowie znają się jeszcze ze wspólnej gry w Rakowie Częstochowa. Ciekawe kto w tej rywalizacji będzie górą?

Drugie ze spotkań derbowych odbędzie się w Lublińcu, gdzie miejscowa Sparta będzie podejmowała ekipę z Sabinowskiej, KS Częstochowa. Gospodarze tej potyczki zajmują ostatnie miejsce w tabeli, natomiast częstochowianie plasują się na ósmej pozycji w tabeli. Czy podopieczni trenera Jacka Macińskiego zgarną całą pulę i tym samym wywiozą trzy punkty z Lublińca? O tym przekonamy się już w najbliższą sobotę.

Zestaw par 27.kolejki spotkań o Mistrzostwo IV Ligi, Gr.I
Wszystkie mecze odbędą się w sobotę 17 maja o godzinie 17.00

Ruch Radzionków – Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Źródło Kromołów Zawiercie – Górnik MK Katowice
MKS Myszków – Zieloni Żarki
Milenium Wojkowice – Sarmacja Będzin
ŁTS Łabędy Gliwice – Slavia Ruda Śląska
GKS Tychy – Victoria Częstochowa
Górnik Wesoła Mysłowice – Orzeł Babienica
Sparta Lubliniec – KS Częstochowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *