Arka Nowa Sól – Raków Częstochowa – relacja LIVE

Arka Nowa Sól – Raków Częstochowa
3:2 (1:2)

90′ praktycznie wygrany mecz zakończył się porażką, która przy remisie w Katowicach oznacza awans do pierwszej ligi drużyny z Gorzowa
85′ po błędzie obrońców Rakowa gola strzela Rośmiarek, szanse Rakowa na awans praktycznie zerowe. W Katowicach gospodarze nie strzelili karnego.
82′ karny dla Arki po faulu na Rośmiarku, ponownie strzela Romaniuk
75′ strzał rakowa w środek bramki
73′ Strzał Arki zablokowany, po rzucie rożnym kolejna próba strzału na bramkę Rakowa jednak po uderzeniu głową piłka poszybowała nad poprzeczką
70′ Raków przeważa, dwie dobre akcje przyjezdnych
68′ Dobra akcja Formańczyka prawą stroną, wywalczył rzut rożny.
67′ Jeden z niewielu ataków Arki jednak skutecznie rozbity już przed polem karnym przez piłkarzy z Częstochowy
65′ wciąż bez zmian, Raków kontroluje sytuację, czekając na błąd rywali.
56′ Gra toczy się w środku pola, drużyny wymieniają się podaniami nie atakując bramki przeciwnika
Kolejna bramka w Katowicach, tym razem strzela GKP z rzutu karnego i mecz zaczyna się od nowa
Gol w Katowicach ! Rozwój – GKP 1:0

46′ strzał Lenartowskiego zza pola karnego, niestety niecelny

45′ zakończyła sie pierwsza połowa spotkania, Raków był drużyną lepszą, i przy korzystnym wyniku w Katowicach jedną nogą w pierwszej lidze
39′ Dobra akcja piłkarzy Rakowa, Damian Sołtysik dostał wyśmienite podanie i był sam na sam z bramkarzem, jednak brakło szczęścia w dokończeniu akcji. Raków jest wyraźnie drużyną lepszą. Przeważa na boisku i od kiedy grupa ok. 200 kibiców dotarła na stadion gra niesiony wspaniałym dopigniem.
24′ kolejny karny jednak tym razem dla gospodarzy, bramkę zdobywa Romaniuk
21′ bramkę z rzutu karnego zdobywa Piotr Trepka
17′ Bramkę zdobywa lider częstochowan Grzegorz Skwara

Zachęcamy państwa do klikania na reklamy u góry strony, dzięki nim jesteśmy w stanie przeprowadzać relacje live z meczów wyjazdowych.