Ferek w Gdańsku?

Być może czołowy siatkarz Delic-Polu Norwid Częstochowa – Krzysztof Ferek – będzie nowym zawodnik Treflu Gdańsk. Jednak o tym, czy częstochowianin znajdzie się w kadrze beniaminka Plus Ligi, zadecyduje zgrupowanie w lipcu, na które pojadą obecni siatkarze Trefla i Ferek.

Krzysztof Ferek mierzy 197 cm wzrostu. W ekipie Delic-Polu występował na pozycji atakującego. Był jednym z najskuteczniejszych zawodników II Ligi. Jako junior grał środku bloku. – Potwierdzam, że Krzysztof udaje się na obóz przygotowawczy siatkarzy Trefla – mówi wiceprezes Delic-Polu Norwida Krzysztof Wachowiak. – Zależy nam, aby nasi zawodnicy grali w jak najlepszych klubach, co najmniej I-ligowych. Krzysztof to bardzo utalentowany siatkarz.

– Jadę na testy do Trefla – mówi zadowolony zawodnik. – Mam nadzieję, że zaprezentuję się z dobrej strony i zostanę w Gdańsku. Ze mną nikt z działaczy Trefla się nie kontaktował, ale wszystkie sprawy pilotuje prezes Wachowiak i jestem o nie spokojny.

Do tej pory działacze Trefla Gdańsk zakontraktowali już m.in. Łukasza Kadziewicza, a także Brazylijczyka Bruno Zanutto. Nie wykluczone, że do Gdańska przejdzie też francuski rozgrywający – Loicu de Kregret.

źróło: gazeta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *