Karkoszka zawodnikiem kwietnia!

Rozgrywający TYTAN-a Częstochowa Adam Karokszka gromadząc 296 głosów został wybrany sportowcem kwietnia. Jedeynym zagrożeniem dla najlepszego w turniejach finałowych Karkoszki był pomocnik Rakowa Grzegorz Skwara. Trzecie miejsce zajął Nicki Pedersen.

Za miesiąc maj postanowiliśmy nominować następujących sportowców:

Grzegorz Cyruliński – Drużyna Rakowa spisuje się ostatnio, łagodnie mówiąc, poniżej oczekiwań. Tak na prawdę to na nominację zasłużyli tylko kibice, którzy mimo wszystko wciąż dopingują swój klub. Jedyny z piłkarzy, który zasłużył na wyróżnienie to kapitan i bramkarz zespołu Grzegorz Cyruliński. Gdyby dostosował się do kolegów z pola Raków nie walczyłby już o nic. Na szczęście doświadczony zawodnik często ratuje drużynę z opresji, naprawiając błędy kolegów.

Piotr Nowakowski – Środkowy AZS-u Częstochowa jako jedyny reprezentuje nasz klub w reprezentacji Polski. Wprawdzie można przypuszczać, że gdyby nie wiążący go kontrakt również uciekłby z ekipy wicemistrza kraju, ale to wokół młodego zawodnika w przyszłym sezonie kręcić się będzie gra Akademików.

Nicki Pedersen – Mistrz Świata walczy o obronę tytułu w zawodach indywidualnych oraz o punkty dla Włókniarza w polskiej lidze. Duńczyk jak na razie nie zawodzi i jest najjaśniejszym punktem Lwów.

Marcin Sawicki – Lider mistrza Ligi Okręgowej koszykarzy i jej najlepszy strzelec. Jego wpływ na mistrzostwo OSiRu Kłobuck jest nieoceniony. W czerwcu zawalczy jeszcze w meczu gwiazd i w konkursie rzutów za trzy punkty.

Maciej Gnych – Rugbista RC Częstochowa to raczej mało znany sportowiec szerszej publiczności. To jednak właśnie ten zawodnik ratował honor naszych rugbistów w ostatnim turnieju w Bolesławcu. Wraz z rozwojem rugby w Częstochowie środkowy naszej drużyny powinien być bardziej rozpoznawalną postacią.

Zapraszamy do głosowania na sportowca miesiąca maj!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *