„Lwy” w ćwierćfinałach IMP

Wczoraj w Krośnie, Opolu, Gdańsku i Gnieźnie odbyły się ćwierćfinały IMP. W tych zawodach wystąpiło 5 zawodników Włókniarza: Sebastian Ułamek, Michał i Mateusz Szczepaniakowie, Tomasz Gapiński i Borys Miturski.

„Seba” wygrał ćwierćfinał w Opolu z dorobkiem 13 punktów. Drugie miejsce w tych zawodach zajął kolejny „Lew”-Michał Szczepaniak, zdobywca 11 punktów. Stawkę podium uzupełnił Grzegorz Zengota. Trzeci zawodnik Włókniarza-Mateusz Szczepaniak zdobył 6 punktow i nie awansował do dalszej fazy IMP.

Zawody w Krośnie wygrał Piotr Protasiewicz z dorobkiem 14 punktów. Drugie miejsce zajął jeździec Włókniarza Tomasz Gapiński, który zdobył 13 oczek. Na najniższym stopniu podium stanął Dawid Stachyra z Marmy Rzeszów, który zawody zakończył z 12 punktami.

Turniej w Gnieźnie wygrał Jarosław Hampel, a w Gdańsku Zbigniew Czerwiński. W obu turniejach nie startowali zawodnicy Włókniarza.

źródło: zuzelend.com