Marian Maślanka:”Rozmiary zwycięstwa przeszły nasze najśmielsze oczekiwania”

Ostatni ligowy występ zawodników Włókniarza stanowi sensacje. O ile nieliczni dawali szansę „Lwom” o tyle nikt nie przypuszczał, że toruńska drużyna polegnie w takim stopniu. Porażka taką różnicą punktów zabolała wszystkich torunian, na różnych forach internetowych pojawiły się wypowiedzi takie jak: „Właśnie wróciłem z pogrzebu mojej ukochanej drużyny”. Natomiast zupełnie inne nastroje panują pod Jasną Górą.

Niemal wszyscy kibice z naszego miasta są pewni, że Włókniarz stanie do walki o najwyższe cele. Nasi zawodnicy udowodnili to gromiąc Unibax. Warto dodać, iż bogate zdobycze punktowe zdobyli nawet juniorzy. Tym samym sprawia to radość również włodarzom klubu na czele z prezesem Marianem Maślanką.

„Po wysokich zwycięstwach między innymi z Unią Tarnów podkreślałem, że takie wygrane kosztują. Jednak zwycięstwo w Toruniu ma zupełnie inny wymiar. Rozmiary zwycięstwa przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Z przyjemnością jednak za to zwycięstwo zapłacę. Torunianie wydawali się być drużyną bardzo mocną. Jednak my udowodniliśmy w niedzielę, że również jesteśmy jednym z głównych kandydatów do tytułu mistrza Polski.
Mateusz pojechał rewelacyjnie. Rozmawiałem z nim po zawodach i powiedział, że nie było specjalnych przygotowań. Dużą rolę odegrało natomiast podejście do zawodów na luzie. Jak sam podkreślał dużo w ostatnim czasie się relaksował i to pomogło w odniesieniu dobrego wyniku.
Również byłem zaniepokojony doniesieniami na temat stanu zdrowia Lee. Widzieliśmy, że dzieje się coś niedobrego. Wszyscy zdawaliśmy sobie sprawę, że stać go na lepsze wyniki. Jak się okazało, problemy zdrowotne ma już za sobą, a co najważniejsze, dogadał się w końcu z motocyklami. W tej chwili powinien już punktować na przyzwoitym poziomie.”
– mówi Maślanka

źródło:SportoweFakty.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *