Porażka Rakowa z Tyszanami.

W dniu dzisiejszym, częstochowski Raków rozegrał kolejne spotkanie kontrolne. Przeciwnikiem czerwono-niebieskich był beniaminek, drugiej ligi grupy zachodniiej, Tyski GKS. Częstochowianie to spotkanie przegrali 1:2. Jedynego gola dla częstochowian, zdobył grający na pozycji obrońcy Sebastian Żebrowski. Mecz odbył się na głównej płycie stadionu Miejskiego w Tychach.


Skład Rakowa Częstcohowa, jaki wystąpil przeciwko drużynie GKS-u Tychy:

Siwy( 46′ Bruś), Mastalerz ( 46′ Grala), P.Sieradzki ( 31′ S.Żebrowski), A.Pluta ( 61′ P. Sieradzki), Kowalczyk ( 46′ Ślęzak), Bielecki ( 31′ S. Foszmańczyk), Jankowski ( 31′ Gliński), S. Pluta ( 61′ Jankowski), Witczyk ( 31′ T. Foszmańczyk), Bański ( 46′ Bielecki, 70′ Witczyk), Korytkowski ( 46′ Zachara).

Natomiast już w niedzielę, częstochowianie udają się na tygodniowe zgrupowanie do Dzierżoniowa, gdzie na obiektach miejscowej Lechii będą przygotowywać się do zbliżającego się wielkimi krokami sezonu o Mistrzostwo drugiej ligi. Podczas zgrupowania, Raków ma w planie rozegranie dwóch test- meczów z Górnikiem Polkowice( który od nowego sezonu będzie występował w trzeciej lidze w grupie dolnośląsko- lubuskiej) oraz Miedzią Legnica, która będzie od najbliższego sezonu występowała w drugiej lidze w grupie zachodniej). Częstochowianie będą przebywać na Dolnym Śląsku do 19 lipca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *