Włókniarz zaprasza na najbliższy mecz z Gorzowem

Następny mecz Speedway Ekstraligi żużlowcy Złomrexu Włókniarza rozegrają dopiero w niedzielę, kiedy to na olsztyńską zawita gorzowska Caelum Stal. Jutro jednak mieszkańcy Częstochowy zachęcani będą do przyjścia na to spotkanie.

Jak zapowiada prezes klubu – Marian Maślanka – przez miasto przejedzie terenowe auto z atrakcyjnie ubranymi dziewczynami. Wręczać one będą klubowe upominki i gadżety, a także rozdawać materiały informacyjne i zaproszenia na mecz ze Stalą.

Samochód przejedzie Alejami Najświętszej Maryi Panny, Aleją Wolności, ulicą Kościuszki , a następnie uda się do dzielnicy Północ.

Podczas pojedynku, wśród zgromadzonych widzów, będzie miało miejsce losowanie o atrakcyjne nagrody, m.in. dwa foteliki samochodowe dla dzieci oraz cenne urządzenia wielofunkcyjne, jak np. fax, scaner czy drukarka. Ponadto spotkaniu towarzyszyć będą pokazy tańca zespołu cheerleaderek.

Tuż po meczu kibice otrzymają darmową grochówkę w pobliżu ogródka piwnego. Tam będzie można spotkać się z zawodnikami częstochowskich „Lwów”, od których fani czarnego sportu otrzymają autografy na pocztówce z „Drużyną, która zdobyła Toruń”.

źródło: rzecznik prasowy Urzędu Miasta Częstochowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *