Coraz bliżej…

Zarząd Rugby Club Częstochowa czyni już ostatnie przygotowania do wyjątkowego wydarzenia, jakim będzie debiut Polskiej Ligi Rugby 7 pod Jasną Górą. Według wstępnych zapowiedzi klubów, na stadionie przy ul. Dąbrowskiego 27 września oprócz gospodarzy w akcji będziemy mogli zobaczyć drużyny z Rudy Śląskiej, Sosnowca, Łodzi, Zduńskiej Woli, Bełchatowa, a nawet… Gdyni.

Turniej rozpocznie się punktualnie o godz. 10.00 na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym przy ul. Dąbrowskiego 58/64 (CKS „Budowlani”). Dokładny przebieg zawodów jest uzależniony od ilości drużyn, które zdecydują się przyjechać do Częstochowy. Możemy się spodziewać, że faza decydująca ostatecznie o podziale miejsc rozpocznie się ok. godz. 12.00-13.00, a całe zawody potrwają do 14.00-15.00. Oprócz samych rozgrywek rugbistów, zaplanowano także imprezy towarzyszące, m. in. konkurs z udziałem publiczności.

Dojazd na Miejski Stadion Lekkoatletyczny liniami autobusowymi:
– przystanek „Stadion CKS Budowlani”: 13 (kierunek Kucelin Szpital), 15 (Bór Wypalanki), 21 (Błeszno), 22 (Łojki)
– przystanek „Skrzyneckiego”: 13 (kierunek Tysiąclecie Szpital), 15(Kukuczki), 21 (Kiedrzyn), 22 (Gombrowicza)

Wstęp na zawody wolny. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Częstochowy i okolic do spędzenia czasu w atrakcyjny sposób na turnieju Polskiej Ligi Rugby 7 w sobotę 27 września!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *