Med@lik Cup – nadciąga !

Wielkimi krokami zbliża się druga edycja Otwartego Turnieju Piłki Nożnej Częstochowskich Forów Internetowych Med@lik Cup. Skład tegorocznej imprezy powiększył się o dwie nowe ekipy, co z pewnością doda smaczku boiskowym zmaganiom. Med@lik Cup to w tym roku nie tylko turniej piłkarski, ale także festyn rodzinny z wieloma atrakcjami.

Tegoroczny turniej zmienia formułę, zagra 6, a nie jak w roku poprzednim 4 drużyny. Będą one podzielone na dwie grupy po 3 zespoły. Dwa najlepsze awansują do półfinałów, a przegrani z fazy grupowej zagrają między sobą mecz o 5 miejsce. Zwycięzcy półfinałów spotkają się w wielkim finale Med@lik Cup, natomiast przegrani stoczą bój w „finale pocieszenia”.

Tak jak i przy okazji pierwszej edycji turnieju niezmienny pozostaje wymóg by w każdej drużynie zagrała przedstawicielka płci pięknej.

W turnieju wystąpią:

– www.wlokniarzforum.net – forum kibiców Włókniarza. Zawodnicy forum potrafili wygrać ogólnopolski turniej kibiców jednak jak się okazało w pierwszej edycji Medalik Cup, na lokalnym gruncie przyszło im przełknąć gorycz porażki, żądni rewanżu i sukcesu staja do walki w drugiej edycji turnieju

– czfa.pl – forum częstochowskich akwarystów. To tam możecie dowiedzieć się wszystkiego, co związane jest z zakładaniem i utrzymaniem wymarzonego akwarium. Użytkownicy pełni zapału i woli walki, debiutują w turnieju. Być może to właśnie Oni okażą się „czarnym koniem” imprezy.

– www.czestochowaforum.pl – forum mieszkańców Częstochowy, powstałe by zapewnić swobodę wypowiedzi, nie zależne, nie komercyjne, wspiera częstochowską kulturę, organizator koncertów charytatywnych, to tu narodziła się idea zorganizowania Medalik Cup. W ubiegłym roku po zaciętym pojedynku ulegli forum Rakowa 5:4, na pewno marzy im się rewanż.

– www.rakow.com.pl – forum kibiców Rakowa. Ubiegłoroczny tryumfator turnieju, z pewnością i w tej edycji pokuszą się o zwycięstwo, wszak kibicowanie najlepszej drużynie piłkarskiej w regionie zobowiązuje.

– www.azsczestochowa.com – forum kibiców AZS-u, na co dzień skupieni raczej w okuł piłki odbijanej, jednak i kopana nie jest dla nich obcą dyscypliną, o tym przekonała się ekipa CKM-u, która (co prawda w mocno przerzedzonym składzie) uległa wysoko 13:2 i tym samym siatkarscy fani zajęli III miejsce w pierwszej edycji Medalik Cup

– www.rcc.czest.pl – forum kibiców Rugby, kolejni debiutanci w imprezie. Wiele osób z ciekawością będzie przyglądać się jak pasjonaci rugby, które nie da się ukryć nie słynie z delikatności zaprezentują się na sztucznym boisku przy Limanowskiego.

Festyn rodzinny:

Bardzo duża liczba widzów, która oglądała zmagania zawodników w zeszłorocznej edycji skłoniła organizatorów by w tym roku rozszerzyć turniej o atrakcje dla kibiców i to niezależnie od płci i wieku.

W niedziele, każdy, kto odwiedzi stadion Rakowa będzie mógł poszaleć na dmuchańcach, a najmłodszych kibiców zapraszamy do specjalnie dla nich przygotowanego punktu gdzie będą na nich czekać malowanie twarzy, gry oraz zabawy.

Nie zabraknie także zabaw dla starszych, konkurs śpiewu, przeciągania liny, strong man, konkursy piłkarskie to tylko niektóre z konkurencji, w których będzie można wygrać bardzo atrakcyjne nagrody m.in. telefon komórkowy, kierownice wyścigową do gier telewizyjnych, pluszaki, darmową pizzę, koszulki, gadżety turniejowe i wiele innych upominków.

Widzowie obejrzą pokazy tańca nowoczesnego, rugby czy filipińskiej sztuki walki.

Przy różnych stoiskach skorzystać będzie można z porad przedstawicieli firm ubezpieczeniowych czy operatora telefonii komórkowej. Będzie istniała możliwość oznakowania roweru (pomocne w przypadku kradzieży).

Czas umilać będzie przyjemna muzyka oraz smaczny catering.

Jakie jeszcze atrakcje przygotowali organizatorzy, oraz która drużyna zdobędzie w tym roku puchar będzie można przekonać się w niedzielę 7 września śledząc wydarzenia na boisku przy ul. Limanowskiego już od godziny 9:00

Informacje o poprzedniej edycji, przygotowaniach do tegorocznej oraz listę sponsorów, którym bardzo dziękujemy za pomoc, a także inne ciekawostki można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej turnieju: www.medalik-cup.czest.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *