„Woffi” pojedzie w Lesznie?

Trener Złomrex Włókniarza Częstochowa – Piotr Żyto – ostatnio miał kłopoty ze skompletowaniem pary młodzieżowej na ligowe spotkanie. Pod koniec lipca, w meczu szwedzkiej Elitserien, Mateusz Szczepaniak doznał kontuzji barku.

Popularny „Szczepan” powrócił już na tor, ale nie spisuje się tak, jak chcieliby kibice. Innych juniorów „Lwów” również nękały problemy zdrowotne. Podczas pojedynku 14. kolejki Speedway Ekstraligi – Złomrex Włókniarz-Unia Leszno – kontuzji nadgarstka nabawił się Borys Miturski. W efekcie częstochowianin musiał zrezygnować z występu w finale MMPPK. Ponadto Borys słabo jeździł w MIMP oraz IMEJ, gdzie startował tylko trzy razy.

Tai’a Woffindena także nie mogliśmy oglądać w meczach SE. Australijczykowi, z brytyjską licencją, odnowiła się kontuzja barku.

Prawdopodobnie jednak „Woffi” wystąpi w niedzielnym półfinale w Lesznie. – „Przez ostatnie dni miałem kilka zabiegów. Dostawałem też zastrzyki w kontuzjowany bark. Myślę, że brakuje mi około 7 może 10 dni by dojść do pełnej dyspozycji. Widać jednak poprawę i z tego bardzo się cieszę. Będę gotowy do walki w najważniejszych meczach sezonu. Trzymajcie za mnie kciuki!. Czy będę w niedzielę w Lesznie? Mam nadzieję że tak i że pomogę drużynie.” – powiedział Woffinden.

źródło: ckmfoto.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *