Wraca Liga Okręgowa!

13 listopada swoje rozgrywki zacznie Liga Okręgowa koszykarzy. Dziesięć zespołów powalczy o osiem miejsc w fazie play-off. Można być pewnym, że tak jak co roku nie zabraknie emocji i niespodzianek.

W porównaniu z zeszłym rokiem zabraknie zespołu Sportowca Częstochowa, ale zobaczymy za to trzy nowe ekipy. Grom Poczesna swoje mecze rozgrywać będzie w Kamienicy, a rozgrywki zagoszczą także w Politechniku i Akademickim Centrum Sportu. Do rozgrywek zgłosiły się bowiem dominujące w rozgrywkach amatorskich zespoły uczelniane Politechniki i AJD. W rozgrywkach widnieje także zespół Jura Park Częstochowa jednak to dobrze znana drużyna PPP, która jednak w tym roku zagra bez swojego najlepszego strzelca Przemysława Bartnika.

Reszta pozostaje bez zmian, ale tylko w teorii. Wycofanie się Sportowca wykorzystał Mad Max, który po połączeniu dwóch młodych składów uzyskał ciekawy zespół, z którym trzeba się poważnie liczyć. Trenerem zespołu jest w dalszym ciągu Mikołaj Ładniak, którego jednak nie zobaczymy już na parkiecie w barwach AZS WSZ. Natomiast ta drużyna z kilkoma nowymi graczami w składzie postara się odegrać za zeszłoroczny finał OSiRowi Kłobuck, który w tym roku bronić będzie tytułu mistrzowskiego.

TERMINARZ – I RUNDA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *