Mecz Bokserzy vs Żużlowcy 16. listopada

Już po raz siódmy rozegrany zostanie charytatywny mecz pomiędzy Bokserami, a Żużlowcami. Spotkanie to odbędzie się 16. listopada w częstochowskiej hali Polonia.

Tak jak w poprzednich latach, dochód z imprezy przeznaczony zostanie w ręce potrzebujących. – W tym roku gramy dla fundacji Ewy Błaszczyk – „Akogo?”. Pieniądze, które uda nam się zebrać przeznaczone zostaną na pomoc w budowie kliniki „Budzik” dla dzieci przebywających w śpiączce. Mam nadzieję, że kibice żużlowi włączą się w ten jakże szczytny cel i tłumnie zjawią się na spotkaniu, które już na stałe wpisało się w kalendarz imprez sportowych w Częstochowie. – mówi główny organizator imprezy Marcin Najman.

W ubiegłym roku górą w tej rywalizacji byli Żużlowcy, wygrywając 9:4. Czy w tym roku będzie jednak inaczej? Zawodnicy tej ekipy z pewnością będą robić wszystko, by ponownie pokonali drużynę częstochowskiego boksera. O sile jeźdźców stanowić będzie Sławomir Drabik. Ponadto w barwach tej ekipy zobaczymy: Grzegorza Walaska, Adama Skórnickiego, Tomasza Jędrzejaka, bracia Michała i Mateusza Szczepaniaków oraz dyrektora stowarzyszenia CKM Włókniarz – Lecha Małagowskiego. Przypomnijmy, że to właśnie dzięki temu ostatniemu Żużlowcy mogli świętować rok temu zwycięstwo, bowiem zdobył aż cztery gole.

Zespół pięściarzy będzie jednak chciał zrehabilitować się za porażkę sprzed roku. Trzon Bokserów, oprócz wspomnianego wcześniej Najmana, tworzyć będą: Dariusz Michalczewski, Albert Sosnowski, Damian Jonak, a także Grzegorz Proksa. Poza tym gościnnie zaprezentuje się znany raper Liroy.

Pojedynek Bokserzy-Żużlowcy nie będzie jedyną atrakcją dla kibiców, którzy 16. listopada wybiorą się do Hali Polonia. – Na pewno super niespodzianką dla publiczności będzie fakt, iż na imprezie pojawi się drużyna złożona z najładniejszych Polek. W barwach tego zespołu zobaczymy: Katarzynę Sowińską, Małgorzatę Kosik, Joannę Drozdowską, Joannę Krochmalską oraz Jolantę Rutowicz, którą poznałem podczas udziału w programie Big Brother VIP. Co najciekawsze, drużyna, która okaże się triumfatorem spotkania Bokserzy – Żużlowcy, będzie miała zaszczyt zagrać na boisku właśnie z przedstawicielkami płci pięknej. Kibice zapewne zastanawiają się, czy dojdzie do tradycyjnej wymiany koszulek. O tym jednak dowiemy się dopiero po spotkaniu – zakończył Najman.

Oprócz tego zaplanowano mecz dziennikarze-biznesmeni oraz będzie można wylicytować m.in. bokserskie rękawice Michalczewskiego i Jonaka, a także plastron Drabika.

źródło: inf. własna/ckmwlokniarz.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *