Ostrów czy Tarnów? – gdzie będzie jeździć Ułamek?

Kilka tygodni temu informowaliśmy Państwa, że być może Sebastian Ułamek zostanie wypożyczony do Unii Tarnów, która w tym roku spadła do I Ligi. Jednak o tego zawodnika stara się także ostrowski Intar Lazur.

„Wiadomo, iż liczą się tak naprawdę tylko dwa zespoły: Intar Ostrów i Unia Tarnów. Te dwa kluby będą walczyć o powrót do Ekstraligi i są zainteresowane osobą Sebastiana.” – mówi na łamach espeedway.pl Robert Jabłoński – „Wiadomo, iż Sebastian ma grono znajomych i sponsorów w Ostrowie. Dlatego prowadzi rozmowy właśnie z tym klubem. Bliżej byłoby mu, więc właśnie do tej drużyny. Ja z kolei rozmawiam z działaczami tarnowskimi i nie ukrywam, iż jesteśmy już na zaawansowanym etapie.” – kontynuuje menadżer zawodnika.

Szansę na miejsce w składzie Włókniarza Ułamkowi zamknął praktycznie awans do Grand Prix 2009. W jednej drużynie ze Speedway Ekstraligi startować może tylko dwóch pełnoprawnych uczestników tego cyklu. Kontrakt z częstochowskim klubem ma Nicki Pedersen, a włodarze wciąż rozmawiają z Gregiem Hancockiem na temat nowej umowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *