Akademickie derby w Warszawie

W sobotę w warszawskiej hali Ursynów odbędą się akademickie derby. Zmierzy się ekipa Politechniki Warszawskiej z AZS-em Częstochowa. Początek meczu o godzinie 17.00.


Po udanych występach w PlusLidze oraz Lidze Mistrzów podopieczni Radosława Panasa do Warszawy jadą naładowani pozytywną energią. Zadowolenia z postawy swoich zawodników nie kryje sam szkoleniowiec. Plan pięciu zwycięstwach w tym miesiącu, który sobie założył, jest w pełni realizowany. Drużyna gra coraz lepiej, forma wyraźnie idzie w górę. Miejmy nadzieję, że po pojedynku w stolicy nastroje w zespole nadal będą tak dobre.

Ostatnia wygrana z CSKA Sofia w elitarnych rozgrywkach Ligi Mistrzów pozwoliła zachować częstochowianom spore szanse na awans z grupy A. Po udanym wyjeździe do Radomia siatkarze spod Jasnej Góry odskoczyli od spadkowej części tabeli i spokojnie mogli przygotowywać się do rundy rewanżowej. Na inaugurację ligi we własnej hali po tie breaku przegrali z warszawianami. Teraz pragną się zrewanżować. Obserwując ich grę w kilku poprzednich pojedynkach, spokojnie można stwierdzić, że są w stanie osiągnąć zamierzony cel.

Początek spotkania o godzinie 17.00. Niestety mecz nie zostanie pokazany w telewizji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *