Kotonowicz zawodnikiem miesiąca

Lucyna Kotonowicz (Dromet Częstochowa) została wybrana najlepszym sportowcem października. Drugie miejsce zajął bokser Marcin Siwy, a trzecie napastnik Rakowa Mateusz Zachara.

Nominowani za miesiąc listopad:

Marta Jeż – zawodniczka uprawiający mało popularny Racketlon zdołała załapać się do reprezentacji Polski, która pojechała na Mistrzostwa Świata do Niemiec.

Lucyna Kotonowicz – kapitan Drometu ma za sobą kolejny dobry miesiąc. Sytuacji ine zmąciła nawet porażka w Rzeszowie. Kotonowicz udany listopad zakończyła rzucając w ostatnim spotkaniu 38 punktów.

Smilen Mlyakov – bułgarski atakujący wreszcie gra na miarę oczekiwań. Po słabszym początku, doświadczony siatkarz gra ostatnio bardzo dobrze, co znacząco wpływa na wyniki AZS-u.

Wang Qian – Chinka to najlepsza zawodniczka AZS AJD Częstochowa, a przy tym jedna z najlepszych w całej Ekstraklasie. To głównie jej dobra postawa w tym sezonie dała naszym zawodniczkom wysokie 3.miejsce.

Dariusz Szynkiel – najstarszy i najlepszy w TYTAN-ie. Bez niego nie było by zwycięstwa nad Śląskiem, a kilka spotkań mogłoby skończyć się kompromitacją. W tym sezonie TYTAN gra przeciętnie, ale Szynkiel stanowi wzór dla młodszych kolegów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *