Kamienica wciąż czeka na zwycięstwo

W meczu VIII kolejki UKS Dwójka Kamienica podejmowała Polonię Poraj. Do niespodzianki niedoszło, ale gracze z Kamienicy postawili poprzeczkę wysoko nawiązując zaciętą walkę. O zwycięstwie Polonii zadecydowała IV kwarta.

Ostatni mecz pierwszej rundy ligi okregowej koszykówki pomiedzy UKS „Dwójka” Kamienica Polska a Polonią Poraj od początku miał jednego faworyta. Patrząc na dokonania obydwu drużyn nie sposób było wskazac że to ekipa Poloni Poraj będzie dyktowac warunki na parkiecie.

Od początku pierwszej kwarty zaznaczyła się lekka przewaga drużyny gości w
której prym wieldi Piotr Morawski i Paweł Gałka, którzy zdobyli w tym
fragmencie gry odpowiednio 11 (w tytm 3 rzuty za 3) i 10 punktów. Wśrod
gospodarzy w pierwszej kwarcie 8 punktów zanotował Kamil Pańczyk i 6 Wojciech Kulawik. Druga i trzecia kwarta to najbardziej wyrównany fragment tego spotakania. Drugą kwarte wygrali również goście jednak tylko 1 punktem w stosunku 13:14. W drugiej odsłonie zdobycze punktowe w drużynie gości rozłożone były na kilku zawodniach. Wynik gospodarzy ciagnął Wojciech