Ruszyła karuzela transferowa na Limanowskiego!

Na stadionie przy Limwanowskiego pojawili się dwaj nowi gracze! Włodarze klubu podpisali w dniu dzisiejszym kontrakty z dwójką niezwykle obiecujących zawodników!

Pierwszym, który przywdzieje czerwono – niebieski trykot i herbem, co dla wielu powoduje szybsze bicie serca, jest Rafał Staśkiewicz , który rundę jesienną spędził w A-klasowym Klubie Sportowym Orzeł Kiedrzyn. Jest on nominalnym stoperem i jednym z bardziej utalentowanych zawodników z naszego regionu.

Drugim zawodnikiem, który dziś złożył podpis pod umową wiążącą go z klubem spod Jasnej Góry, jest urodzony w 1988 roku, uchodzący za perełkę podkarpackiej piłki, Mateusz Orzechowski .

Mierzący aż 192 cm wzorstu zawodnik ten jest nominalnym pomocnikiem a poprzednią rundę spędził grając w Sandecji Nowy Sącz , drużynie która popdobnie jak Raków wystepuję w drugiej lidze, tylko w grupie wschodniej.
W barwach klubu z Kilińskiego rozegrał 7 meczów, nie strzelając w nich ani jednego gola.

Na treningach częstochowskiego Rakowa przebywają jeszcze inni gracze, którym bardzo wnikliwie przygląda się sztab szkoleniowy z Leszkiem Ojrzyńskim w roli głównej.

Ostateczny kształt kadry Rakowa Częstochowa będzie znany po zakończeniu zgrupowania przygotowawczego w Dzierżoniowie, które rozpocznie się 25 stycznia a zakończy 4 lutego .
Podczas tego zgrupowania Raków rozegra mecz towarzyski m. in z trzecioligowym Górnikiem Polkowice ,. Spotkanie zaplanowano na 31 stycznia br.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *