Unia Rędziny się zbroi!

W Unii Rędziny tegoroczna przerwa zimowa będzie wyjątkowo gorąca. Włodarze klubu szykują spore wzmocnienia składu, co miałoby pomóc w utrzymaniu drużyny na czwartoligowym froncie.

W ekpie prowadzonej przez Jana Spychalskiego występuje już jeden piłkarz mający za sobą występy w pierwszej lidze w barwach Rakowa Częstochowa i na tym poziomie to napewno spore wzmocnienie drużyny. Działacze rędzińskiej Unii szykują jednak spore wzmocnienia. W trwającej właśnie przerwie zimowej, z drugoligowego Rakowa Częstochowa do końca rundy wiosennej został wypożyczony snajper, Damian Sołtysik , który w czerwono- niebieskich barwach podczas swojego pobytu w Rakowie strzelił 32 bramki.

Drugim zawodnikiem, który znacznie wzmocni zespół prowadzony przez byłego zawodnika Rakowa Częstochowa, Jana Spychalskiego będzie Piotr Andrzejewski , który ostatnio reprezentował barwy rywala z za miedzy, KS-u Częstochowa .

Trzecim wzmocnieniem składu będzie niewątpliwie Kamil Puchała , który posiada spory instynkt strzelecki i potrafi strzelać gole. Ostatnio wystepował On na drugoligowych boiskach w barwach KSZO Ostrowiec Świętokrzyski . Jednak musiał On rozstać się z ostrowiecką jedenastką, bowiem nie znalazł uznania w oczach szkoleniowca Wiesława Wojno .

Wyminienoą trójkę testowanych przez Unię graczy będzie można zobaczyć podczas sparingu Unii Rędziny z KS Częstochowa, w sobotę 17 stycznia o godzinie 16:00 na sztucznym boisku Rakowa przy ulicy Limanowskiego 83.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *