Raków sprawdzi formę ” Rycerzy Wiosny”.

Już jutro w samo południe, Raków Częstochowa rozegra już piąty tegooczny mecz towarzyski. W Łodzi na sztucznym boisku przy Al.Unii Lubelskiej spotka się z zajmującą aktualnie trzynastą pozycję w tabeli ekstraklasy, drużyną ŁKS- Łódź .

Będzie to także pojedynek ” Rycerzy Wiosny” z ” czerwono- niebieskimi” bowiem taki przydomek ” Rycerze Wiosny” nosi drużyna z Łodzi.

Przed podopiecznymi trenera Leszka Ojrzyńskiego okazja do odniesienia pierwszego zwycięstwa w meczach towarzyskich, bowiem wszystkie pięć ostatnich meczów zakończyło się porażkami. Zadanie wydawać by się mogło trudne ale niech za przykład częstochowianie mają drużynę Podbeskidzia Bielsko Biała, którę dziś pokonało w Gutowie Małym, drużynę naszych jutrzejszych rywali 2:1.

Łodzianie wystąpili w następujacym składzie :

Marcin Pająk (46′ Sasa Ivanović), Marcin Adamski (kpt), Jacek Kuklis (75′ Robert Łakomy), Mladen Kaśćelan (46′ Paweł Drumlak), Jovan Ninković, Vahan Geworgyan (65′ Tomasz Ostalczyk), Labinot Haliti, Dejan Ognjanović, Jakub Biskup (70′ Marcin Smoliński), Kamil Bartosiewicz (46’Adam Czerkas), Dejan Djenić (46′ Rafał Kujawa).

Podczas trwającego ” okienka transferowego” włodarze łodzkiego klubu podpisali już kontrakty z: Dejanem Deniciem z FK Jedinstvo (Bijelo Polje), Tadasem Papeckysem z Górnika Zabrze, Nerijusem Radziusem z FBK Kowno, Robertem Sierantem z Kolejarza Stróże oraz ze Stanisławem Terleckim jr z GLKS Nadarzyn.

Trener łodzian, Grzegorz Wesołowski ” zarzucił sieci ” na byłego zawodnika czestochowskiego Rakowa, Bartłomieja Gralę , który przebywa na testach w Łódzkim Klubie Sportowym i jest wielce prawdopodobne, że wystapi w jutrzejszym meczu towarzyskim przeciwko swoim byłym kolegom.

Mecz towarzyski pomiędzi ŁKS-em Łódź a Rakowem Częstochowa odbędzie się w sobotę 7 lutego o godzinie 12:00 na sztucznym boisku przy Aleji Unii Lubelskiej 2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *