GKS:
Kafka – Staniek, Wiśniewski, Gill, Feruga (pozyskany z Ruchu Chorzów) Bednarek, Kostecki, Vawra, Kukulski, Żbikowski, Janeczek

RAKÓW: Pyskaty – Mastalerz, Gołąb, Jankowski, Kowalczyk, Kisiel, Orzechowski, Lenartowski, Rogalski, Korytkowski, Foszmańczyk

Sędzia: Andrzej Chudy (Zabrze)

0′- Trwa rozgrzewka, za około 5 minut rozpocznie się spotkanie, drużyny czeka mecz przy padającym śniegu z deszczem.

1′- początek spotkania.

7′- bezbramkowy remis, narazie żadna z drużyn nie przeprowadziła poważniejszej akcji.

14′- Gra toczy się w środkowej strefie boiska, piłkarze nie stwarzają sytuacji pod bramką rywali

17′- zza pola karnego strzelał Tomasz Foszmańczyk, strzał był jednak zbyt lekki aby pokonać bramkarza Jakuba Kafke

19′- szybsza gra obu drużyn. Zmieniły się warunki pogodowe: przestał padać śnieg, wyszło słońce.

24′- Ładną akcję zainicjował Foszmańczyk, po jego świetnym podaniu piłka trafiła do Korytkowskiego, niestety był on na spalonym.

30′- Z narożnika pola karnego wrzucał Rogalski, bramkę efektowym strzałem zdobył Tomek Foszmańczyk. Po kontuzji za Kosteckiego wszedł Woźniak

35′- Groźny strzał Rogalskiego z 20 metrów, Kafka piąstkuje na rzut rożny

45′- Koniec pierwszej połowy spotkania, Raków był drużyną zdecydowanie lepszą, w grze drużyny z Jastrzębia widać wiele niedokładności.

Druga połowa

46′ – Rozpoczęła się druga połowa spotkania. W Rakowie za Jankowskiego pojawił się Gliński, w drużynie gospodarzy za Stańka wszedł hiszpan Montañés Garcia

58′- Drużyny nie stwarzają okazji do zdobycia bramki, dochodzą do pola karnego i niestety brakuje wykończenia sytuacji.

65′- Za Korytkowskiego Bański. Bramkę główką strzela Gliński jednak nie zostaje ona uznana z powodu spalonego. Dziś raczej nie ujrzymy żadnego nowego zawodnika na placu gry.

71′- Gra toczy się pod dyktando drużyny z Jastrzębia która wyraźnie w tej części spotkania przeważa.

76′- Za Maksymiliana Rogalskiego pojawił się Kamil Witczyk, dziś napewno nie ujżymy kontuzjowanego Żebrowskiego ani też chorego Mateusza Bukowca

78′- Zamieszanie przed polem karnym, do piłki dopada Bartosz Gliński i Raków prowadzi już 2:0 !!!

80′- Ostatnie dwie zmiany w Rakowie, za Lenartowskiego Bielecki, za Kowalczyka wszedł Konrad Gerega. Wyrównana gra obu zespołów.

88′- Bardzo ładna akcja Rakowa, z 15 metrów strzał Miłosza Bieleckiego. Raków prowadzi 3:0 !!!

90′ – Koniec spotkania.