Kibice Rakowa jadą do Sosnowca!

Pragniemy uspokoić wszystkich kibiców Rakowa udających się do Sosnowca na inaugurację wiosennych zmagań z tamtejszym Zagłębiem, że spotkanie odbędzie się zgodnie z planem.

Nasza redakcja dostawała sporo zapytań o ten mecz, już spieszymy z odpowiedzią na Państwa pytania. Otóż rzecz tkwi w tym, że Śląska Komenda Policji zamknęła stadion Zagłębia po ubiegłorocznych burdach wywołanych przez pseudokibiców podczas pojedynku z Pogonią Szczecin i do dnia dzisiejszego nie wydała zezwolenia na organizowanie imprez masowych.

Na szczęście PZPN odwiesił karę zamknięcia obiektu, a cała odpowiedzialność za organizacje tego meczu, wziął na swoje barki Prezydent Sosnowca – Pan Kazimierz Górski. Dzisiaj właśnie zapadła ostateczna decyzja ze spotkanie odbędzie się.

Druga sprawa tyczyła się, dochodzących prognoz nawrotu zimy w niektórych miejscach Polski. Jak udało nam się dowiedzieć w godzinach dopołudniowych od działaczy PZPN-u, inauguracja jest niezagrożona, tak wiec nie pozostaje nic innego jak być dobrej myśli ze 700-osobowa grupa kibiców Rakowa udających się na mecz pociągiem specjalnym poniesie „czerwono-niebieskich” w drodze po trzy upragnione punkty.

Wg strony nieoficjalnej www.rakow.com.pl zapisy na wyjazd były tylko do dnia dzisiejszego tak wiec tych wszystkich, którzy już dokonali wpłaty zapraszamy w sobotę na zbiórkę o 13.00 na PKP Częstochowa, koło fontanny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *