Pierwszy trening w Częstochowie za nami

W miniony wtorek odbyły się pierwsze jazdy próbne na „Arenie Częstochowa”. Udział w nich wzięli m.in.: Sławomir Drabik, Rafał Malczewski, Marcin Bubel, Cezary Romańczuk, Borys Miturski, Przemysław Dądela, Mateusz Kowalczyk oraz Marcin Piekarski.


O komentarz odnośnie pierwszego treningu poprosiliśmy adepta częstochowskiej szkoły żużla – Rafała Malczewskiego – Jestem szczęśliwy, że udało się nam wyjechać na częstochowski tor. Niestety na początku treningu dopadły mnie defekty i nie mogłem spasować się z torem. Jednak pod koniec udało mi się dogadać z moim sprzętem i było tak jak być powinno. Po pierwszym treningu czuję, że jestem dobrze przygotowany kondycyjnie do sezonu i nie powinno być kłopotów siłowych siłowych. – mówi Rafał.

W tym roku popularny „Komar” podejdzie do egzaminu na certyfikat na „duży” żużel. Będzie miał on miejsce 17 kwietnia w Ostrowie Wielkopolskim. Jakie ma nastawienia młody żużlowiec przed tym egzaminem – Chciałbym aby było tak jak planuję, czyli zdać licencję bez żadnego stresu. – kończy Malczewski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *