Juniorski skład Rakowa w Kołobrzegu?!

W niedzielę podczas spotkania w ramach 33 kolejki spotkań o mistrzostwo drugiej ligi, częstochowski Raków wystąpi przeciwko Kotwicy Kołobrzeg w składzie diametralnie zmienionym!

Najprawdopodobniej częstochowianie zagrają składem juniorskim! Do kontuzjowanych już wcześniej Adriana Pluty, Sebastiana Pluty, Maksymiliana Rogalskiego i Piotra Bańskiego, dołączyli kolejni zawodnicy. Są to: Jakub Kisiel i Arkadiusz Gołąb. Natomiast występ narzekającego na uraz Mateusza Bukowca stoi pod znakiem zapytania.

Za kartki w niedzielnym spotkaniu będą pauzować: Paweł Kowalczyk i Bartosz Gliński to za kartoniki koloru czerwonego otrzymane w poprzednim spotkaniu z Nielbą Wągrowiec oraz za żóte kartki będą pauzować: Dawid Jankowski i Mateusz Zachara .

Z kadry pierwszego zespołu Rakowa do gry niezdolnych jest 11 zawodników!

W drużynie Kotwicy Kołobrzeg też przeżywają ogromne problemy ale z natury finansowo – organizacyjnej. Rada drużyny wraz z trenerem Tomaszem Arteniukiem, zapowiedziała, że jeśli do 31 maja, klub z Kołobrzegu nie wyrówna zawodnikom oraz sztabowi szkoleniowemu wszystkich zaległości, to drużyna Kotwicy Kołobrzeg nie wybiegnie na spotkanie z Rakowem Częstochowa!

Ostatnią wypłatę piłkarze i trenerzy Kotwicy Kołobrzeg otrzymali w lutym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *