Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs3/sportczestpl/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs3/sportczestpl/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
Turniej "Mini Champions League 2009" w Częstochowie! - Częstochowski Portal Sportowy :: www.sport.czest.pl

Turniej „Mini Champions League 2009” w Częstochowie!

W najbliższą niedzielę, 14 czerwca na Arenie Częstochowa odbędzie się Piłkarski Piknik Rodzinny . Odbędzie się On w konwencji „Mini Champions League ” i wystąpią w nim drużyny pod markami najlepszych klubowych zespołów Europejskich.


Organizatorem całego Turnieju jest Stowarzyszenie Klub Sportowy „Akademia Piłki Nożnej „ z Częstochowy,której prezesem jest Krzysztof Kołaczyk .

Celem imprezy jest promowanie sportowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży oraz przeciwdziałanie wszelkiego rodzaju patologiom.

W Turnieju wystąpi 20 drużyn, które będą się składały z 12 zawodników.

W kategorii wiekowej ORLIK w meczu gra 5 zawodników plus bramkarz, w pozostałych kategoriach 6 zawodników plus bramkarz. Mecze będą trwały po 20 minut.

Dla najlepszych drużyn w całym Turnieju organizator przewidział okazałe puchary, natomiast wszyscy uczestnicy tej piłkarskiej imprezy otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Po zakończeniu całego Turnieju odbędzie się wręczenie wszystkich nagród w tym także nagród indywidulanych w każdej kategorii wiekowej. I tak:

Najlepszy bramkarz otrzyma dyplom i statuetkę.

Najlepszy strzelec otrzyma również dyplom i statuetkę.

Najlepszy zawodnik otrzyma także pamiątkowy dyplom i statuetkę.

Wyboru laureatów nagród indywidualnych dokonują trenerzy i opiekunowie wszystkich drużyn.

Turniej ” Mini Champions League 2009″ odbędzie się 14 czerwca w niedzielę na stadionie Arena Częstochowa przy ulicy Olsztyńskiej 123/127. Początek o godzinie 9:00.

W imieniu organizatorów wszystkich gorąco zapraszamy na spędzenie niedzieli podczas zmagań w piłkę nożną najmłodszych adeptów futbolu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *