Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa

Już w niedzielę w Lesznie odbędzie się mecz pomiędzy miejscową Unią, a Włókniarzem Częstochowa. Początek spotkania już o 18:00.


Drużyna gości do Leszna przyjeżdża w swoim najsilniejszym składzie. Pod numerem pierwszym został awizowany Nicki Pedersen. W parze z Inwidualny Mistrzem Świata pojedzie Sławomir Drabik. Legenda Częstochowskiego klubu zastąpi Michała Szczepaniaka, który prezentuje słabszą formę niż na początku sezonu. Z numerem trzy wystąpi Tomasz Gapiński. Popularny „Gapa” stał się jednym z liderów Włókniarza. Jego występy cieszą nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Wychowankowi Poloni Piła pomagać będzie Lee Richardson. Pod „piątką” pojedzie Greg Hancock. Amerykanin od początku sezonu prezentuje bardzo równą i stabilną formę. Władze klubu oraz kibice mogą zawsze liczyć w trudnych chwilach na bardzo sympatycznego „Herbiego”. Na pozycji juniorów wystąpią Borys Miturski i świetnie spisujący się Tai Woffinden.

Drużyna gospodarzy do meczu przystępuje osłabiona brakiem Adam Shieldsa. Australijczyk nadal jest kontuzjowany i nie wiadomo, kiedy wróci na tor. Pod numerem dziewiątym wystąpi Krzysztof Kasprzak. Jego kolegą z pary będzie powracający po kontuzji Damian Baliński. Z numerem jedenastym wystąpi Leigh Adams. Australijczyk na pewno tego sezonu nie zaliczy do udanych, zajmuje dopiero dziesiątą pozycje w Grand Prix, jego występy w ligach też nie zadowalają jak za dawnych lat. W parze z doświadczonym „Kangurem” wystartuje Jurica Pavlic. Z trzynastką na plastronie wystąpi Jarosław Hampel, który z meczu na mecz prezentuje lepszą formę. O sile juniorów będą decydować Sławomir Musielak i Przemysław Pawlicki.

Włókniarz Częstochowa
1. Nicki Pedersen
2. Sławomir Drabik
3. Tomasz Gapiński
4. Lee Richardson
5. Greg Hancock
6. Borys Miturski

Unia Leszno
9. Krzysztof Kasprzak
10. Damian Baliński
11. Leigh Adams
12. Jurica Pavlic
13. Jarosław Hampel
14. Sławomir Musielak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *