W sobotę wszyscy na Raków!

Z takim hasłem tytułowym powinni się zjawić jutro przy Limanowskiego 83 wszyscy Ci, którym leży na sercu dobro tego zasłużonego dla częstochowskiej piłki klubu.W tym tygodniu zarząd Rakowa Częstochowa wystosował apel w mediach (m.in. poprzez Częstochowski Portal Sportowy) do wszystkich kibiców aby licznie stawili się na sobotnim spotkaniu z Unią Janikowo .

Swoją cegiełkę do tego aby tak się stało dołożyli także najzagorzalsi fani Rakowa, którzy w tygodniu poprzedzającym spotkanie przeprowadzili akcję plakatową, która miała na celu przyciągnięcie jak największej liczby kibiców.

Może sobotni rywale Rakowa nie są jakimś magnesem, który przyciągnął by na stadion rzeszę kibiców ale… liczy się obecność właśnie jak najliczniejszej jakiej się tylko da liczby kibiców klubu z Limanowskiego.

Niech tam młoda drużyna na własnej skórze przekona się, że jest w Częstochowie klimat do uprawiania takiego sportu, jakim jest piłka nożna, że tu warto grać mimo różnych przeciwności losu, (m.in. słabej kondycji finansowej klubu).

W ostatnich meczach podopiecznym trenera Leszka Ojrzyńskiego nie szło. Remis u siebie ze Ślęzą Wrocław i porażka na wyjeździe z Turem Turek.

Wszyscy jutro pokażmy naszej drużynie, że jesteśmy z nią do końca! Pokażmy jak bawią się fani na Limanowskiego.

Pamiętajmy, że kibic to jest dwunasty zawodnik swojej drużyny. Po stronie rywali ich nie będzie, ale My pokażmy że jesteśmy w stanie być tym dwunastym zawodnikiem w drużynie Rakowa!

Kibice są także największymi sponsorami Rakowa, bo poprzez zakupy wejściówek ten klub w jakiś sposób funkcjonuje. Dlatego jutro i w kolejnych spotkaniach rozgrywanych przy Limanowskiego tych fanów ma być jak najwięcej.

Mimo problemów obecnie trapiących Raków pokażmy jutro poprzez swoją obecność, że w trudnych chwilach potrafimy się zjednoczyć i tym samym licznie zgromadzić się na trybunach stadionu przy Limanowskiego 83.

Mecz dziewiątej kolejki spotkań o mistrzostwo drugiej ligi, grupy zachodniej pomiędzy Rakowem Częstochowa i MLKS-em Unią Janikowo odbędzie się w sobotę, 12 września o godzinie 16:00 na Miejskim Stadionie Piłkarskim „ Raków” przy ulicy Limanowskiego 83. Bilety w cenach 10 złotych normalny i 6 złotych ulgowy będą do nabycia w kasach stadionu przed samym spotkaniem.

Każdy kibic przy zakupie biletu musi przy sobie posiadać dowód tożsamości ze zdjęciem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *