Walkę o brąz czas zacząć!

Już jutro odbędzie się pierwszy mecz o brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski pomiędzy Polonią Bydgoszcz, a Włókniarzem Częstochowa. Początek zawodów już o godzinie 18:00.

Drużyna Włókniarza przyjeżdża do Bydgoszczy ze swoimi liderami Nickim Pedersenem i Gregiem Hancockiem. Ten pierwszy wystąpi w parze ze Sławomirem Drabikiem, natomiast Amerykanin pod numerem piątym pojedzie w duecie z juniorem. Silnym punktem zespołu może być na pewno para Lee Richardson i Tomasz Gapiński, którzy nigdy nie odpuszczają i walczą do samej mety o każdy punkt. Na pozycji młodzieżowców zostali zgłoszeni do składu Borys Miturski i Tai Woffinden. Czy wyrównany skład trenera Grzegorza Dzikowskiego wygra spotkanie w Bydgoszczy?

Rewelacją sezonu jest Polonia Bydgoszcz. Wszyscy fachowcy stawiali ją w walce o baraże, jednak Zenon Plech potrafił zmotywować swój zespół na tyle, że Polonii prawie znalazła się w finale Drużynowych Mistrzostw Polski. Pod numerem dziewiątym w składzie wystąpi Andreas Jonsson. Szwed pojedzie w parze z Tomasz Chrzanowski, który sezonu 2009 nie zaliczy do udanych. Z numerem jedenastym na plastronie wystąpi nieobliczalny Antonio Lindback. Szwed w tym roku dobre występy przeplata słabymi, jednak na torze w Bydgoszczy czuje się jak „Ryba w wodzie”. Walce z częstochowianami pomoże mu Krzysztof Buczkowski z numerem dwunastym . Pod trzynastką został awizowany Jonas Davidsson. Parę juniorską tworzyć będą Szymon Woźniak i Emil Sajfutdinov

Polonia Bydgoszcz
9. Andreas Jonsson
10. Tomasz Chrzanowski
11. Antonio Lindback
12. Krzysztof Buczkowski
13. Jonas Davidsson
14. Szymon Woźniak

Włókniarz Częstochowa
1. Nicki Pedersen
2. Sławomir Drabik
3. Lee Richardson
4. Tomasz Gapiński
5. Greg Hancock
6. Borys Miturski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *