Derby regionu w Psarach!

W sobotę w podczęstochowskich Psarach odbędą się derby regionu w których spotkają się drużyny Orła Babienica/Psary i Victorii Częstochowa .


Co prawda będzie to pojedynek na szczeblu trzecioligowym ale z pewnością wszystkim kibicom dostarczy sporo emocji, bowiem derby rządzą się wyjątkowymi prawami i zawsze na stadionach gromadzą liczną widownię.

Drużyna gospodarzy w jutrzejszym spotkaniu będzie walczyła o pierwsze ligowe zwycięstwo przed własną publicznością. Jak do tej pory podopieczni Jarosława Brysia słabo spisują się na swoim boisku. Aż czterokrotnie zremisowali i ponieśli jedną porażkę.

Jak będzie w sobotę? Częstochowska Victoria to z pewnością silny przeciwnik ale na wyjazdach spisujący się kiepsko. Drużyna prowadzona przez Artura Minkinę jak na razie raz wygrała, dwa razy zremisowała i tyle samo meczów przegrała.

W jutrzejszym spotkaniu bardzo trudno wskazać faworyta do zwycięstwa i konia z rzędem temu, kto jest pewny sobotniego rozstrzygnięcia.

Mecz do ostatnich dni stał pod dużym znakiem zapytania, a wszystko przez niespodziewany atak zimy, który zaskoczył nie tylko drogowców ale i… boisko w Babienicy, które obecnie jest w bardzo złym stanie.

Arbitrem głównym jutrzejszego spotkania będzie Pan Przemysław Pietraszewski z Bytomia.

Bilety na to spotkanie będą w cenach 8 złotych i będą do nabycia w kasach stadionu przed rozpoczęciem meczu.

Mecz jedenastej kolejki spotkań pomiędzy Orłem Babienica/Psary i Victorią Częstochowa zostanie rozegrany w sobotę, 17 października o godzinie 11:00 na stadionie w Psarach przy ulicy Szkolnej 2. Stadion posiada 1.000 miejsc w tym 500 siedzących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *