Dromet zmierzy się z ligowym potentatem

Kolejne spotkanie 1 Ligi Kobiet gr. B odbędzie się w środę (28.10) zespół z Częstochowy Dromet AJD zmierzy się z BS PA-CO Bank Pabianice, który będzie gospodarzem spotkania.

Jedyny cel, jaki ma postawiony zespół z Pabianic to powrót do ekstraklasy. Nowy duet trenerski Miodrag Gajić i Edyta Koryzna konsekwentnie prowadzi swoje podopieczne do celu. Pabianiczanki nie przegrały dotąd żadnego spotkania. Zespół z Pabianic został wzmocniony choćby przez Olgę Żytomirską, byłą zawodniczkę ŁKS, czy też pozyskaną latem Annę Tondel. To świadczy o tym, że aspiracje powrotu do ekstraklasy są jak najbardziej realne.

Ostatnie wygrane spotkanie Drometu z pewnością jest pozytywnym impulsem. Nie była to jednak łatwa wygrana. W ostatnim meczu dobrze spisywała się nie tylko Martyna Stasiuk i Edyta Mielczarek, ale także rozgrywająca Jolanta Filipek. Wyrównana gra zespołu może świadczyć o tym, że Dromet tanio skóry nie sprzeda.

Kadra PA-CO-BANK Pabianice:

Joanna Bogacka , Marzena Głaszcz, Marta Hałęza , Magdalena Kowalska, Paulina Michałowska, Renata Piestrzyńska , Aleksandra Szałecka , Joanna Szałecka, Katarzyna Szymańska , Joanna Szymańska, Anna Tondel, Olga Żytomirska

Kadra Dromet AJD Częstochowa:

Anita Dziegiedź, Jolanta Filipek, Katarzyna Hepner, Katarzyna Juchniewicz, Lucyna Kotonowicz, Aleksandra Kupczak, Agata Lada, Emilia Łaskowska, Edyta Mielczarek, Agnieszka Motyl, Martyna Stasiuk, Paulina Śliwakowska, Izabella Twardowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *