Krakowski triumf!

We wczorajszym inauguracyjnym Turnieju Piłki Nożnej najmłodszych adeptów futbolu ” PST Cup 2009″ najlepsza okazała się drużyna krakowskiej Wisły .Turniej piłkarski zorganizowany wspólnie przez KS Raków Częstochowa i Centrum Leczenia Kości i Stawów PST® mieszczący się w Częstochowie przy ulicy Jagiellońskiej 67/71 zosał rozegrany po raz pierwszy.

Zmagania z udziałem najmłodszych zawodników biorących udział w tej imprezie sportowej dostarczył spodziewanych emocji.

Wszystkie drużyny, ktore wzięły udział w niedzielnym turnieju były zachwycone organizacją oraz nagrodami jakie otrzymały od organizatorów i sponsora, Centrum Leczenia Kości i Stawów PST®.

W końcowej klasyfikacji najlepszą drużyną okazała się Wisła Kraków , która w finale okazała się lepsza od częstochowskiego Ajaksu pokonując go aż 5:0 .

Miejsce na pudle obok wspomnianych wyżej dwóch zespołów znalazło się jeszcze dla piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego , który wygrał z Zagłębiem Sosnowiec .

Gospodarze okazali się wyjątkowo gościnni dla swoich rywali, bowiem ekipa Rakowa II zajęła na zakończenie zmagań piłkarskich przedostatnie miejsce natomiast pierwszy zespół jedno oczko niżej.

Organizatorzy na koniec piłkarskiej imprezy przyznali szereg nagród indywidualnych. ” MVP” został zawodnik ŁKS-u Łódź, Przemysław Płacheta .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *