Po trzy punkty do Radomia?

Już jutro (czwartek) drużyna AZS-u Częstochowa rozegra trzecie z rzędu spotkanie wyjazdowe. Tym razem rywalem podopiecznych Grzegorza Wagnera będą siatkarze Jadaru Radom.


Przeciwnicy częstochowian do tej pory nie zgromadzili na swoim koncie żadnych punktów i w ligowej tabeli zajmują przedostatnie 9 miejsce. Taki wynik mogą jedynie usprawiedliwić rywale z jakimi dotychczas przyszło się zmierzyć graczom Jana Sucha. Drużyny z Kędzierzyna, Jastrzębia i Rzeszowa nie dały szans radomianom nawet na ugranie seta, tym bardziej więc są oni podrażnieni i będą chcieli przerwać tę czarną serię porażek i zdobyć pierwsze punkty w tym sezonie.

Zawodnicy klubu spod Jasnej Góry natomiast podbudowani swoją dobrą postawą w pierwszych spotkaniach nowego sezonu Plus Ligi, będą chcieli kontynuować zwycięską passę i zdobyć kolejne punkty, które pozwolą im utrzymać się w czołówce tabeli.

Dla obu ekip jest to więc ważne spotkanie a punkty w nim zdobyte mogą się okazać dla zwycięskiego teamu potrzebne w końcowym rozrachunku.

Zapowiada się więc bardzo zacięte spotkanie, którego niekwestionowanym faworytem pozostają gracze Domexu.

Domex Tytan AZS Częstochowa – Jadar Radom
czwartek (29.10.2009) godz. 18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *